Atlas - Antrenman Takibi Yapan Akıllı Saat

Bugünlerde insanların en çok konuştukları teknolojiler genellikle giyilebilir olanlar. Değil mi? Her ne kadar pazar antrenman takibi yapan giyilebilir teknolojiler etrafında dönüyor olmasa da Atlas bu alanda gerçekten başarılı bir işe imza atıyor. 3 farkl

Bugünlerde insanların en çok konuştukları teknolojiler genellikle giyilebilir olanlar. Değil mi? Her ne kadar pazar antrenman takibi yapan giyilebilir teknolojiler etrafında dönüyor olmasa da Atlas bu alanda gerçekten başarılı bir işe imza atıyor.

3 farklı eksendeki hareketlerinizi algılayan ve takip eden sensörlere sahip olan akıllı saat Atlas, tüm hareket verilerini analiz ederek hangi egzersizleri ve nasıl yaptığınızı algılıyor.

Kol saati şeklinde tasarlanmış olan Atlas, şu an için sadece bir prototip ama en kısa zamanda üretime başlanacağı bir gerçek. Sizin için tüm antrenman verilerinizi kaydeden ve sonuçları Android/iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınız üzerinde görüntülemenizi sağlayan Atlas için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR