Battlefield 4: Final Stand'in Resmi Oynanış Videosu

Battlefield 4'ün beşinci ve son genişletme paketi olacak Battlefield 4: Final Stand'in resmi oynanış videosu yayınlandı. Uzun zamandır beklenen genişletme paketi 2020'de geçen savaşın sonlarını ele alıyor ve daha çok Sibirya'da olmak üzere Rusya'da geçiyo

Battlefield 4'ün beşinci ve son genişletme paketi olacak Battlefield 4: Final Stand'in resmi oynanış videosu yayınlandı. Uzun zamandır beklenen genişletme paketi 2020'de geçen savaşın sonlarını ele alıyor ve daha çok Sibirya'da olmak üzere Rusya'da geçiyor.

Battlefield 4 yoğun oyuncu kitlesi için sürekli gelişmeye devam ederek sonunda seriyi beşinci genişletme paketiyle beraber sonlandırıyor. Final Stand ise şu anda oyuna gelen en dramatik genişletme paketi olarak biliniyor. Savaşın son dönemlerine tanıklık edeceğimiz yeni içerikte yeni haritalar, yeni silahlar ve dahası FPS oyuncularının zevkine sunulmak üzere EA'in resmi oynanış videosunda boy gösteriyor.

Özellikle yeni haritalar multiplayer oyun zevkine büyük yenilikler katarak oyuna yeni içerikler de ekleyecek. Çoğu harita Rusya'da yer alan çeşitli bölgelerden oluşurken Final Stand'te genellikle Sibirya'da çatışacağız. Sert hava koşulları, gelişmiş teknoloji ve yeni mekanik eşyalar sayesinde siperinize ekstra taktiksel ögelerle katkıda bulunabilirsiniz.

Battlefield 4: Final Stand bugün sadece Premium Battlefield oyuncularına açılmış durumda. Premium üyelik sahibi olmayanlar için ise Final Stand, 2 Aralık 2015'te genel olarak herkese kapılarını açacak.

Aksiyon Türü Video Oyunlar Bizleri Daha Akıllı Yapıyor

YORUMLAR