BedavaLazım - III. Genç Beyinler Yeni Fikirler

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şa

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şansı bulduk. 100'ün üzerinde projenin görücüye çıktığı etkinlikte dikkatimizi çeken projeler hakkında geliştirici ekiplerle küçük röportajlar yapmayı da ihmal etmedik.

Dikkatimizi çeken projelerden bir tanesi de BedavaLazım adlı sosyal sorumluluk projesi oldu. Proje kapsamında kullanıcılar kullanmadıkları veya yenisini aldıkları için boşa çıkan eşyalarını ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak gönderebiliyorlar. Bu sayede hem kullanılmayan eşyalar çöpe gitmemiş oluyor hem de ihtiyaç sahipleri ücretsiz olarak ihtiyacı olan şeylere sahip olabiliyor.

"Senin çöpün başkasının hazinesidir." sloganıyla yola koyulan geliştirici ekip, web platformu üzerinde arama motoru mantığıyla çalışan ve oldukça sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan bedavalazim.com'u kullanıcılarla buluşturmayı hedefliyor.

YORUMLAR