Call of Duty: Advanced Warfare - Kiralık Süper Güç

Activision ve Sledgehammer Games ünlü FPS oyunu serisi Call of Duty'nin son oyunu olan Call of Duty: Advanced Warfare için özel duyuru videoları yayınladı. Aslında gerçekleşen sızıntılar nedeniyle daha erkene çekilen duyuru ile birlikte yayınlanan bu vide

Activision ve Sledgehammer Games ünlü FPS oyunu serisi Call of Duty'nin son oyunu olan Call of Duty: Advanced Warfare için özel duyuru videoları yayınladı.

Aslında gerçekleşen sızıntılar nedeniyle daha erkene çekilen duyuru ile birlikte yayınlanan bu video yeni oyunun arkasındaki felsefeyi bize tanıtıyor. Call of Duty: Advanced Warfare'de karşımıza süper güç olarak Amerika, Rusya, Çin veya başka bir devlet çıkmayacak. 21. yüzyılda giderek artan ve güçlenen özel silahlı kuvvet firmaları Call of Duty: Advanced Warfare'de karşımıza süper güç olarak çıkıyor. Tıpkı bir ticari şirket gibi faaliyet gösteren bu firmalar sadece kim daha çok para ödüyorsa ona hizmet etmekte. Bu nedenle savaşlarda kimin daha güçlü olduğunu fikirler değil, para belirliyor. Videoda bu firmaların patronları ve çalışanları ile yapılan ropörtajlara da yer verilmekte.

Call of Duty: Advanced Warfare 4 Kasım'da çıkış yapacak.

YORUMLAR