Call of Duty: Modern Warfare'ın Yeni Versiyonunun Uzun Oynanış Videosu Yayınlandı!

Call of Duty serisinin belki de en başarılı oyunu olan Call of Duty Modern Warfare, serinin yeni oyunu Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte yenilenmiş olarak geri dönecek. Geliştirilmiş grafikler ile birlikte dönüş yapan serinin 4. oyunu bize tekra

Call of Duty serisinin belki de en başarılı oyunu olan Call of Duty Modern Warfare, serinin yeni oyunu Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte yenilenmiş olarak geri dönecek.

Geliştirilmiş grafikler ile birlikte dönüş yapan serinin 4. oyunu bize tekrar Soap McTavish'i kontrol etme imkanı veriyor. Seriyle özdeşleşmiş olan Captain Price ile birlikte çıktığımız görevlerde yüksek dozda aksiyona atılacağız. Peki yenilenmiş Call of Duty Modern Warfare nasıl görünecek ve oynanışta herhangi bir değişiklik olacak mı? İşte bu uzun oynanış videosu bize bu soruların cevabını veriyor.

Call of Duty Modern Warfare'ın yenilenmiş versiyonuna sahip olabilmek için Call of Duty Infinite Warfare'ın Legacy veya Digital Deluxe versiyonlarına ön sipariş vermeniz gerekiyor.

YORUMLAR