Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 5,220
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Infinity Ward

Call of Duty: Infinite Warfare ünlü FPS serisinin son oyunudur

Call of Duty: Infinite Warfare ilk olarak 2. Dünya Savaşı'nda geçen bir hikayeyi oyun severlere sunan ve zaman içerisinde evrilerek bizi farklı çağlara da taşıyan ünlü FPS serisinin son oyunu.

Call of Duty: Infinite Warfare, serinin önceki oyunlarında tanışmış olduğumuz 2. Dünya Savaşı ve modern savaş konseptinden sonra seride 3. çağı başlatıyor. Call of Duty: Infinite Warfare'in hikayesi uzak bir gelecekte geçiyor ve bilim kurgu tabanlı alt yapısıyla dikkat çekiyor. Oyunun geçtiği dönemde insanoğlu artık uzayda daha aktiftir ve uzaydaki kaynakları kontrol altına almak için çalışmalar yürütmektedir. Şiddet yanlısı radikal militanlardan oluşan SefDef ise Güneş Sistemi'ne yayılmış olan bütün istasyonlardaki kaynakları ve zenginlikleri kontrolü altına alarak dünyanın hakimi olmayı amaçlamaktadır. Oyunda bize SetDef'in bu amacını gerçekleştirmesine engel olmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz ve dünyayı kurtarmak için uzaya çıkarak düşmanımızla çarpışıyoruz.

Call of Duty: Infinite Warfare'de hem dünyada hem de uzayda düşmanımızla çarpışırken yeni ve ilginç silah seçeneklerini kullanabilecek, özel savaş teknolojilerini kullanarak gelecekte geçen bu savaşı bilim kurgusal bir bütünlük içinde tecrübe edebileceğiz.

Oyuncular Call of Duty: Infinite Warfare içerisindeki senaryo modunun haricinde multiplayer modunda nişan alma yeteneklerini diğer oyunculara karşı sergileyebilecekleri gibi Call of Duty serisinin meşhur Zombies modunda tek başlarına veya diğer oyuncularla birlikte zombilere karşı zorlu bir hayatta kalma mücadelesine katılabilecekler. Bütün bu modlarda oyunun yüksek grafik kalitesi de görsel bir şölen sunuyor.

Call of Duty: Modern Warfare Geri Dönüyor!

Call of Duty serisinin belki de en beğenilen oyunu olan Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte yenilenerek oyun severlere sunuluyor. İlk olarak 2007'de çıkan oyun Modern Warfare Remastered versiyonunda günümüz grafik teknolojisiyle buluşuyor. Uzun bir aradan sonra Captain Price'ın bizi "Stay Frosty" repliğiyle selamlaması güzel bir duygu.

NOT: Oyun severlerin Call of Duty: Modern Warfare'ın yenilenmiş versiyonuna sahip olabilmeleri için Call of Duty: Infinite Warfare'ın Legacy Edition, Legacy Pro veya Digital Deluxe versiyonlarından birini satın almaları gerekiyor. Call of Duty: Infinite Warfare'ın standart versiyonuyla birlikte Call of Duty: Modern Warfare'ın yenilenmiş versiyonu sunulmamaktadır.