Call of Mini: Infinity Tanıtım Videosu

Popüler mobil oyun geliştirici Triniti Interactive tarafından geliştirilen bir aksiyon oyunu olan Call of Mini: Infinity oyunseverlere insanlığın geleceğini kurtarma şansı sunuyor. Dünyaya çarpacak olan bir göktaşının insanlığın sonunu getireceği bilinmek

Popüler mobil oyun geliştirici Triniti Interactive tarafından geliştirilen bir aksiyon oyunu olan Call of Mini: Infinity oyunseverlere insanlığın geleceğini kurtarma şansı sunuyor.

Dünyaya çarpacak olan bir göktaşının insanlığın sonunu getireceği bilinmektedir ve bu nedenle insanlar yerleşip yaşayabilecekleri yeni bir gezegen aramaya başlarlar.

Caron adlı bir gezegenin yaşamaya elverişli olduğu keşfedilir ve bu yüzden Caron'a keşfe gidecek bir ordu hazırlanır. Bu ordunun başındaysa siz yer alıyorsunuz. Caron'u işgal eden uzaylıları temizleyerek, gezegeni insanlığın yaşayabileceği bir yer haline getirmeye hazır mısınız?

Geliştirici ekip tarafından Call of Mini: Infinity için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıdaki bağlantılar yardımıyla oyunun Android ve iOS sürümlerini mobil cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR