Carrot Fit ile Fazla Kilolara Son

Carrot Fit, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde kullanabilecekleri oldukça eğlenceli bir bir kilo takip uygulamasıdır. Uygulamanın eğlenceli olan kısmı ise sizin kilonuzu takip ederken bir yandan da sizinle konuşarak durumun

Carrot Fit, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde kullanabilecekleri oldukça eğlenceli bir bir kilo takip uygulamasıdır.

Uygulamanın eğlenceli olan kısmı ise sizin kilonuzu takip ederken bir yandan da sizinle konuşarak durumunuzu değerlendiriyor ve size öğütler veriyor olmasıdır.

Eğer ulaşmanız gereken kiloya doğru emin adımlarla ilerliyorsanız sizi teşvik eden ve pohpohlayan uygulama durum tersineyse sizinle alay ediyor ve hatta sizi aşağılayarak dalga bile geçiyor.

Amacı tamamen kullanıcıların ideal kilolarına ulaşmasını sağlamak olan uygulama bunun için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Örneğin size rüşvet verebilir, tehdit edebilir, ödüllendirebilir, dalga geçebilir veya övebilir.

Uygulama için geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve Carrot Fit'i aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR