En İyi Gaming Laptobu: Casper Excalibur G911 İnceleme

Casper Excalibur 911 inceleme videomuz içerisinde, yeni canavarı ele aldık. Casper tarafından piyasaya sürülen en güçlü oyuncu bilgisayarını yakından inceledik.

Casper Excalibur G911 inceleme videomuz içerisinde sizlere, Casper'ın yeni canavarını tanıtmaya çalıştık. Yerli markalar arasında son zamanlarda önemli bir çıkış yakalayan Casper, özellikle oyunculara yönelik ürünlerinin gamını genişletmeye başladı. Hem masaüstü hem de dizüstü segmentinde yeni ürünlerini duyuran şirket, özellikle dizüstü konusunda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Yakın zaman önce piyasaya sürülen Casper Excalibur 911 modeli ise donanımın en üstünü sizlere getiriyor.

Piyasada kullanılabilecek en iyi işlemci, grafik kartı ve RAM teknolojilerini bünyesine dahil eden gaming laptobu, harika bir performans vaat ediyor. Hazırladığımız yeni videoda ise bu sistemin hem donanımsal hem de yazılımsal özelliklerine göz atmaya çalıştık. Özellikle Casper Excalibur G911 oyun performansı konusunda elimizden geldiğince detay vermeye çalıştık. Bunun yanı sıra Casper Excalibur G911 kullanıcı deneyimi konusunda da fikirlerimizi belirtmeden geçmedik. Böylece bilgisayarı almayı düşünen olursa, satın alma yapmadan tüm detayları görebilsin istedik.

Casper Excalibur G911, üst seviye bir cihaz olduğundan yanında bir oyuncu kulaklığı ve oyuncu mouse'u da geliyor. Videomuzda, cihazla birlikte gelen diğer ürünlerin performanslarına dair de küçük bilgilendirmeler yapmaya çalıştık.

Casper Excalibur G911 Özellikleri

  • İşlemci: Intel Core i9-1 1980HK
  • Ekran Kartı: NVIDIA RTX2080 16GB
  • Depolama: 4TB M2 SSD
  • Bellek: 64GB 3200Mhz

Casper Excalibur E600 İnceleme Videosu
TEKNOLOJİ

Casper Excalibur E600 İnceleme Videosu

Casper Excalibur E600 inceleme videosu içerisinde sizlere birçok detay verdik. Masaüstü bilgisayarın donanımı ile başladığımız videoda, performansı da ele aldık.

YORUMLAR