Cloud Raiders Tanıtım Videosu

Popüler mobil oyun geliştiricisi Game Insight tarafından Android platformu için geliştirilen strateji ve aksiyon tarzındaki Cloud Raiders, geçtiğimiz günlerde oyunseverlerle buluştu. Strateji oyunlarını gözyüzüne taşıyan Cloud Raiders, oyuncuları gökyüzün

Popüler mobil oyun geliştiricisi Game Insight tarafından Android platformu için geliştirilen strateji ve aksiyon tarzındaki Cloud Raiders, geçtiğimiz günlerde oyunseverlerle buluştu.

Strateji oyunlarını gözyüzüne taşıyan Cloud Raiders, oyuncuları gökyüzünde yer alan uçan adalar üzerinde kendi krallıklarını kurdukları, ordularını yetiştirdikleri, teknolojilerini geliştirdikleri ve düşmanlarıyla savaştıkları bir dünyaya davet ediyor.

Bir yandan savunma birlikleriniz ve savunma binalarınız yardımıyla adanızı korurken, diğer bir yandan da düşmanlarınıza saldırarak onların sahip olduğu zenginliklere el koymaya çalışacağınız oyun oldukça heyecan ve aksiyon dolu savaşları sizlere sunacaktır.

Cloud Raider için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla oyunu Android cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz. (Oyunun iOS versiyonunun da kısa süre içerisinde oyunseverlerle buluşması bekleniyor.

YORUMLAR