Colossatron ile Dünyayı İstila Etmeye Hazır Olun

Fruit Ninja ve Jetpack Joyride gibi popüler mobil oyunların geliştiricisi Halfbrick tarafından ortaya çıkan yeni oyun Colossatron ile dünyayı istila etmeye hazır mısınız? Devasa bir robotik yılanın kontrolünü ele alacağınız ve sahip olduğunuz birbirinden

Fruit Ninja ve Jetpack Joyride gibi popüler mobil oyunların geliştiricisi Halfbrick tarafından ortaya çıkan yeni oyun Colossatron ile dünyayı istila etmeye hazır mısınız?

Devasa bir robotik yılanın kontrolünü ele alacağınız ve sahip olduğunuz birbirinden ölümcül ve yıkıcı silahlarla Colossatron'u inşa edeceğiniz oyunda amacınız dünyayı işgal etmek. Girdiğiniz şehirlerde acımasızca yakıp yıkacağınız oyun, alışılagelmiş savunma oyunlarına da farklı bir soluk getiriyor.

Oyun içerisinde yer alan tek düşmanınızsa gezegenlerini korumaya çalışan dünyalılar. Peki dünyalılar sizin kontrol ettiğiniz Colossatron'u durdurabilecekler mi dersiniz?

Colossatron için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıdaki bağlantılar yardımıyla yukarıda sormuş olduğum sorunun cevabını öğrenmek için oyunu mobil cihazlarınız üzerine yükleyerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR