Darksiders 3 Uzun Oynanış Videosu

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Darksiders 3 için ilk uzun oynanış videosu yayınlandı. THQ firmasının iflasıyla birlikte Darksiders serisinin geleceğinin ne olacağı konusunda kesin bir bilgi sahibi değildik. Fakat Darksiders 3'ün tanıtılmasının ardından bu

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Darksiders 3 için ilk uzun oynanış videosu yayınlandı.

THQ firmasının iflasıyla birlikte Darksiders serisinin geleceğinin ne olacağı konusunda kesin bir bilgi sahibi değildik. Fakat Darksiders 3'ün tanıtılmasının ardından bu ilginç serinin devam edeceği müjdesini aldık. Hatırlanacağı üzere önceki oyunlarda Mahşer'in 4 Atlısı arasında yer alan War ve Death'i kontrol etmiştik. Yeni oyunda ise Mahşer'in 4 Atlısı arasında yer alan bir diğer kahraman olan Fury'i kontrol edeceğiz.

Kırbaç kullanarak düşmanlarıyla savaşan büyücü kahramanımız Fury'i bu 12 dakikalık videoda iş üzerinde görebiliyoruz. Darksiders 3'ün ilk oynanış videosu bize kahramanımızın savaş stili hakkında ipuçları vermenin yanısıra oyun dünyasını, karşımıza çıkacan düşmanları ve oyunun grafiklerini de tanıtıyor.

Videodaki görüntülere bakılınca Fury'nin atletik bir kahraman olduğu göze çarpıyor. Fury, kırbacını hem düşmanlarını yok etmek için, hem de bir halat gibi yol alabilmek için kullanabiliyor. Düşmanlarla savaşırken de Fury parendeler atarak saldırılardan kaçabiliyor.

Videonun sonuna doğru oyunda yer alacak bölüm sonu canavarlarından bir tanesi karşımıza çıkıyor. Bu dev böceğimsi yaratık etkileyici görünmekte, oyunun grafikleri ise bir hayli kaliteli.

Darksiders 3'ün 2018 yılında çıkış yapacağı bilgisi paylaşılmakta.

YORUMLAR