Dash ile Akıllı Sürüşün Keyfini Çıkarın

Dash herhangi sıradan bir arabayı adeta bir akıllı bir arabaya dönüştüren yazılım ve donanım çözümüdür. Aracınızın direksiyonunun hemen alt bölümüne kendinizin de kolayca monte edebileceğiniz bir aparat yardımıyla, akıllı telefonunuz ve aracınız arasında

Dash herhangi sıradan bir arabayı adeta bir akıllı bir arabaya dönüştüren yazılım ve donanım çözümüdür. Aracınızın direksiyonunun hemen alt bölümüne kendinizin de kolayca monte edebileceğiniz bir aparat yardımıyla, akıllı telefonunuz ve aracınız arasında Bluetooth yardımıyla bağlantı kuran Android uygulaması, kullanıcılara birçok özellik sunmaktadır.

Kullanıcıların sürüş yeteneklerini değerlendiren ve onlara 100 üzerinden puan veren uygulama, aynı zamanda kullanıcılara sürüş performanslarını artırabilecekleri öneriler de sunmaktadır.

Olası bir kaza anında sürücü tarafından daha önceden belirlenmiş olan kullanıcılara ve acil servise kaza konumuyla birlikte bilgi veren uygulama, kaza sonrasında oluşabilecek ortalama masrafla ilgili de kullanıcıları bilgilendirmektedir.

Ayrıca uygulama yardımıyla en yakınınızda yer alan benzin istasyonlarını görüntüleyebilir ve akaryakıt ücretlerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.

Dash için geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve Dash Android uygulamasına aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR