Demonrock: War of Ages Tanıtım Videosu

Popüler mobil oyun geliştiricisi Crescent Moon Games tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Demonrock: War of Ages, hack & slash türündeki popüler bilgisayar oyunu Diablo'ya benzer bir oynanışı oyunseverlere sunuyor. Seçebileceğiniz fark

Popüler mobil oyun geliştiricisi Crescent Moon Games tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Demonrock: War of Ages, hack & slash türündeki popüler bilgisayar oyunu Diablo'ya benzer bir oynanışı oyunseverlere sunuyor.

Seçebileceğiniz farklı 4 kahramanın, yanınıza alabileceğiniz farklı 15 paralı askerin ve karşı karşıya geleceğiniz 30 adet farklı düşman sınıfının yer aldığı oyun oldukça sürükleyici ve bağımlılık yapan bir oynanışa sahiptir.

Bir yandan düşman akınlarına karşı koymaya çalışırken bir yandan da hayatta kalmaya çalışacağınız oyun 3 boyutlu etkileyici grafikleriyle de dikkat çekmektedir.

Oyun için geliştirici ekip tarafından yayınlanan videoyu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Demonrock: War of Ages'i Android ve iOS cihazlarınız üzerine hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR