Demonrock: War of Ages

Demonrock: War of Ages

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 228
  • DOSYA BOYUTU 183.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Crescent Moon Games

Demonrock: War of Ages, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz etkileyici ve sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

Demonrock: War of Ages, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri 3 boyutlu grafiklere sahip oldukça sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

Aralıksız olarak size saldıran yaratık akınlarına karşı seçeceğiniz kahramanla karşı koymaya çalışacağınız oyunda amacınız hayatta kalmak ve düşman saldırılarını engellemek.

Birçok farklı atmosferde düşmanlarınıza karşı mücadele edeceğiniz oyunda kontrol edebileceğiniz 4 farklı kahraman ve 40'tan fazla bölüm yer almaktadır.

Barbar, okçu, şövalye ve büyücü karakterlerinden birini seçerek oynamaya başlayacağınız oyunda her kahramanın kendine özgü 5 farklı özelliği bulunmaktadır.

İskeletler, troller, örümcekler, kurt adamlar ve daha birçok düşman askerinin yer aldığı oyunda 30 farklı düşman sınıfı yer almaktadır. Ayrıca savaşlarda size yardımcı olması için kullanabileceğiniz 13 farklı paralı asker de bulunmaktadır.

Oldukça sürükleyici ve bağımlılık yapan bir oynanışa sahip olan Demonrock: War of Ages, aksiyon oyunlarını seven tüm mobil oyuncuların denemesi gereken oyunlar arasında yer alıyor.