DOOM - Bloodfall'ın Detayları Belli Oldu

Belki de bu senenin en başarılı FPS oyunu olan yeni DOOM ek içeriklerle zenginleştirilmeye devam ediliyor. Hatırlanacağı üzere bu senenin başlarında id Software, FPS oyunlarının atalarından olan DOOM'u baştan yaratarak oyuncuların beğenisine sunmuştu. DOO

Belki de bu senenin en başarılı FPS oyunu olan yeni DOOM ek içeriklerle zenginleştirilmeye devam ediliyor.

Hatırlanacağı üzere bu senenin başlarında id Software, FPS oyunlarının atalarından olan DOOM'u baştan yaratarak oyuncuların beğenisine sunmuştu. DOOM, içerdiği yüksek dozda aksiyonun yanısıra göz alıcı grafikleriyle de dikkat çekiyordu. Oyunun uzun tek kişilik senaryo modu birçok oyuncu için tatmin edici seviyedeydi. Buna ilave olarak oyunculara sunulan multiplayer modu ise hızlı ve yüksek tempolu online savaşlar yapmamıza imkan veriyordu.

id Software, DOOM'a duyulan ilgiyi canlı tutabilmek için daha önceden oyun için 2 farklı DLC yayınlanmıştı. Şimdi ise Bloodfall adlı indirilebilir içerik satışa sunuldu. DOOM'un 3. ve son DLC paketi olarak tanımlanan Bloodfall tamamen oyunun multiplayer modu için tasarlanmış. Bu indirilebilir içerikle oyuna 3 yeni multiplayer harita, oyuncuların maçlar sırasında dönüşebileceği yeni bir iblis türü ve yeni bir silah ekleniyor. Ayrıca yeni zırh setleri ve ekipmanlar, Hack modülleri ve kutlama hareketleri indirilebilir içerikle birlikte gelen yenilikler arasında.

YORUMLAR