Dying Light - İnsanlık

Dead Island gibi başarılı yapımlarıyla tanınan Techland, yeni oyunu Dying Light için dramatik bir tanıtım videosu yayınlandı. Hayatta kalma öğesini çok güzel bir şekilde ele alacak bir zombi oyunu olan Dying Light şu ana kadar yayınlanan oynanış videoları

Dead Island gibi başarılı yapımlarıyla tanınan Techland, yeni oyunu Dying Light için dramatik bir tanıtım videosu yayınlandı.

Hayatta kalma öğesini çok güzel bir şekilde ele alacak bir zombi oyunu olan Dying Light şu ana kadar yayınlanan oynanış videolarıyla oyun severleri büyülemeyi başarmıştı. Bu video ise oyunun farklı bir yönü olan senaryo kısmına odaklanıyor ve hikaye altyapısına ışık tutuyor. Hayatta kalmanın sürekli bir mücadele şeklinde olduğu oyunda gece daha da zorlu geçiyor. İnsan aklı bu kadar yoğun bir mücadeleyi kaldırmakta güçlük çekerken oyunculardan kritik kararlar vermeleri isteniyor.

Video sonunda oyun severlerin oyunu ön siparişle satın aldıklarında sahip olacakları ek oyun modundan bahsedilmekte. Dying Light için henüz kesin bir çıkış tarihi verilmiş değil.

YORUMLAR