For Honor Açık Betası Yakında Başlıyor!

Ubisoft tarafından geçtiğimiz sene duyurulan ve oynanış videoları paylaşılan For Honor oyuncularda büyük heyecan yaratmıştı. Bu heyecanın sebebi ise For Honor'un Orta Çağ döneminde geçen hikayesiydi. Orta Çağ dönemi güncel video oyunlarında çok fazla işle

Ubisoft tarafından geçtiğimiz sene duyurulan ve oynanış videoları paylaşılan For Honor oyuncularda büyük heyecan yaratmıştı.

Bu heyecanın sebebi ise For Honor'un Orta Çağ döneminde geçen hikayesiydi. Orta Çağ dönemi güncel video oyunlarında çok fazla işlenilmeyen bir konuydu. Bu da For Honor'un standart aksiyon oyunları arasından sıyrılmasını sağlıyordu.

For Honor oyunculara 3 farklı medeniyeti temsil eden savaşçıları kontrol edebilme imkanı veriyor. Oyuncular Viking, Samuray ya da Şovalye taraflarını seçtikten sonra senaryo modunda oyunun etkileyici hikaye çizgilerinde ilerleyebilecekler. Bu videoda da For Honor'un senaryo modu ile ilgili ipuçları paylaşılıyor.

For Honor'un çıkışına çok az bir süre kaldı. Ubisoft, For Honor yayınlanmadan önce bir de bütün oyunculara açık bir açık beta programı düzenleyecek. Bu betayı oynayarak oyun hakkında fikir sahibi olabileceğiz.

For Honor'un betası Ocak 2017'de başlayacak. Oyuncular bu adres üzerinden beta kayıtlarını yaptırabilirler:

https://forhonor.ubisoft.com/game/en-US/war-of-factions/index.aspx

For Honor 14 Şubat 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

YORUMLAR