Glip Tanıtım Videosu

Glip, kullanıcıların Web, Android ve iOS platformları üzerinde kullanabilecekleri güçlü bir iş yönetimi ve takım çalışması uygulamasıdır. Aynı proje üzerinde çalıştığınız takım arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak sohbet edebileceğiniz, dosya paylaşımı

Glip, kullanıcıların Web, Android ve iOS platformları üzerinde kullanabilecekleri güçlü bir iş yönetimi ve takım çalışması uygulamasıdır.

Aynı proje üzerinde çalıştığınız takım arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak sohbet edebileceğiniz, dosya paylaşımı yapabileceğiniz, takım arkadaşlarınıza tamamlanması gereken günü belli olan görevler atayabileceğiniz, tüm tanımlı görevleri takip edebileceğiniz, farklı projeler için yeni takımlar oluşturabileceğiniz ve çok daha fazlasını sizlere sunan Glip, takım olarak verimliliğinizi artıracak bir uygulama.

Sade ve modern görünümlü arayüzü üzerinde gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemlerin oldukça iyi bir şekilde kategorize edildiği uygulama yardımıyla, iş takibi yapmak ve kendinize atanmış olan görevleri görüntülemek oldukça kolay.

Takım olarak veriminizi artıracak olan ve hazırlamanız gereken projeleri çok daha düzenli bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlayan Glip, mobil desteği sayesinde kullanıcılara çok daha etkili bir çözüm sunmaktadır.

Glip için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Glip Android ve Glip iOS uygulamasını mobil cihazlarınız üzerine indirerek, hemen denemeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR