Glip

Glip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • DOSYA BOYUTU 8.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glip, Inc

Glip, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz gerçek zamanlı bir takım çalışması uygulamasıdır.

Glip, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde kullanabilecekleri gerçek zamanlı bir takım çalışması ve verimlilik uygulamasıdır.

Arkadaşlarınızla aynı proje üzerinde birlikte çalışabileceğiniz, birlikte çalıştığınız takım içerisinde yer alan kişilere görevler atayabileceğiniz, takım arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak sohbet edebileceğiniz ve dosya paylaşımı yapabileceğiniz uygulama takım verimliliğini artırmak için geliştirilmiştir.

Takım arkadaşlarınıza atayacağınız görevlerin ne zamana kadar hazır olması gerektiğini belirtebilir ve bu sayede işlerinizin geri kalmasının önüne geçebilirsiniz.

Aynı zamanda oluşturacağınız takvimler sayesinde kimin hangi işi hangi güne kadar yetiştirmesi gerektiğini belirleyebilir ve bunun kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Farklı çalışma takımları oluşturabileceğiniz ve arkadaşlarınızı kolayca davet edebileceğiniz, yapmanız gereken projelerle ilgili sohbet edebileceğiniz ve hatta isterseniz görüntülü konuşmalar da başlatabileceğiniz uygulama sayesinde verimliliğinizi artırmak tamamen sizin elinizde.

Takım çalışması ve iş yönetimi için mobil desteğine sahip bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız Glip'i mutlaka denemenizi öneririm.

Not: Glip Android uygulamasını kullanabilmek için Glip üzerinde bir kullanıcı hesabına sahip olmanız gerekmektedir.