Gmail Hesabını Outlook'a Aktarma

Microsoft, 2013 Aralık ayında Gmail kullanıcılarının kendi servisi Outlook.com üzerine kolayca geçiş yapabilmeleri için yeni bir hesap içeri aktarma sihirbazı oluşturmuştu. Buna ek olarak şirket yayınladığı yeni video ile kullanıcılara hesap içeri aktarma

Microsoft, 2013 Aralık ayında Gmail kullanıcılarının kendi servisi Outlook.com üzerine kolayca geçiş yapabilmeleri için yeni bir hesap içeri aktarma sihirbazı oluşturmuştu.

Buna ek olarak şirket yayınladığı yeni video ile kullanıcılara hesap içeri aktarma sihirbazını nasıl kullanacaklarını ve Gmail hesaplarını Outlook.com üzerine nasıl aktaracaklarını gösterdi.

Microsoft konuyla ilgili "Gmail hesabınızı Outlook.com hesabınız üzerine aktarmak için yapmanız gereken tek şey basit adımları izlemek. İçeri aktarma aracımız Gmail üzerine gelen e-postalarınızın Outlook.com gelen kutusu üzerinde görüntülenmesini sağlar. Ayrıca Google kişi listeniz üzerinde yer alan tüm kişiler otomatik olarak Outlook.com kişi listeniz üzerine de eklenir." sözlerine yer verdi.

YORUMLAR