Google Play'deki En Pahalı Android Oyunları

Google Play'deki en pahalı Android oyunlarını sizin için listeledik. Bu oyunları seçerken öncelikle aldatmaca olmamasına özen gösterdik ve bunun için bir örnek hazırladık. İlk oyunumuz Super Color Runner. 400TL'lik etikete sahip oyunda hiç bir özellik yok

Google Play'deki en pahalı Android oyunlarını sizin için listeledik. Bu oyunları seçerken öncelikle aldatmaca olmamasına özen gösterdik ve bunun için bir örnek hazırladık.

İlk oyunumuz Super Color Runner. 400TL'lik etikete sahip oyunda hiç bir özellik yok tamamen dolandırmaya yönelik yapılmış. Bu tarz oyunlardan çok zengin bile olsanız uzak durmalısınız.

Ardından Nvidia Shield oyun konsolunun oyunları var. Bu oyunlar popüler bilgisayar oyunlarının çevrilmiş halleri, doğal olarak da pahalılar. Şöyle bir listeye bakınca Contrast 45TL, Half Life 2 30TL, Half Life 2: Episode 1,2 24TL, Doom 3 30TL, Metal Gear Rising 45TL fiyatlarını görebiliyorsunuz.

Şimdi gelelim satın alıp oynayabileceğiniz ama hala pahalı olan mobil oyunlara. Bu oyunlar genelde büyük yapımcılardan geliyor. Örneğin Disney Studios. Ducktales Remastered 30TL, Castle of Illusion 30TL fiyatlarına sahip oyunlar zamanında konsollara çıkmış klasiklerin yeniden düzenlenmiş halleri. Bu yüzden pahalılar.

Ardından yine ünlü yapım stüdyosu Square Enix geliyor. Final Fantasy serisinin yapımcısı olan firmada oyunlar Final Fantasy serisi 48TL ortalama, Chaos Rings 3 54TL, Dragon Quest serisi 20-35TL civarlarıında fiyatlara satılıyorlar.

Son olarak makul seviyedeki oyunlara geldik. Bunların arasında ünlü Grand Theft Auto oyunları ve Minecraft gibi oyunlar yer alıyor. Hepsi de 20TL veya altında fiyatlara sahip. Seçim size kalmış. Bu oyunlara bu ücretleri verebilir ya da her hafta sizlere sunduğumuz ücretsiz mobil oyunları oynayabilirsiniz.

Kendi uygulamamız olan Tooltapp ile de ücretsiz en güncel oyunları Android telefonlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR