Görebileceğiniz En Sevimli Kıyamet Oyunu Biomutant

Almanya'nın Köln kentinde devam etmekte olan Gamescom 2017'de karşımıza heyecan verici oyunlar çıkıyor. Post apokaliptik bir kıyamet senaryosuna yer veren açık dünya tabanlı RPG oyunu Biomutant da bu oyunlardan bir tanesi. Experiment 101 tarafından gelişt

Almanya'nın Köln kentinde devam etmekte olan Gamescom 2017'de karşımıza heyecan verici oyunlar çıkıyor. Post apokaliptik bir kıyamet senaryosuna yer veren açık dünya tabanlı RPG oyunu Biomutant da bu oyunlardan bir tanesi.

Experiment 101 tarafından geliştirilecek ve THQ Nordic tarafından yayınlanacak bu oyun, alışageldiğimiz post apokaliptik RPG oyunlarından bir hayli farklı bir yapıya sahip. Bu tür oyunlara örnek olarak gösterilebilecek Fallout 4 ve Dead Rising oyunlarıyla kıyaslandığında Biomutant çok daha masalsı, çok daha renkli bir çerçeveye sahip.

Biomutant'ta dövüş sanatlarında usta kemirgen kahramanımızla fantastik bir dünyada maceraya çıkacak, düşmanlarımızla hem yakın mesafede hem de uzak mesafede savaşacağız. Ayrıca oyunun geniş dünyasında dolaşmak için farklı araçları kullanabilecek.

İzleyeceğiniz videoda oyunda kullanabileceğimiz araçları yakından görebiliyoruz. Bu araçlar arasında bir el şeklinde olan araç oldukça dikkat çekici. Bu araçla yolculuk edebildiğimiz gibi düşmanlarımızla ilginç bir şekilde savaşmamız da mümkün.

Biomutant'taki maceramız boyunca kahramanımızın genetik yapısını değiştirerek onu mutasyona uğratabilecek ve yeni yetenekler kazandırabileceğiz. Videoda oyunda karşılaşacğaımız dev düşmanlar da tanıtılmakta.

Biomutant'ın önümüzdeki yıl çıkış yapacağı bilgisi paylaşılıyor.

YORUMLAR