Grand Theft Auto: San Andreas Mobil Tanıtım Videosu

Rockstar, ilk olarak 2004 yılında bilgisayar ve dönemin oyun konsolları için yayınladığı Grand Theft Auto: San Andreas'ın Android ve iOS işletim sistemlerine uyarlanmış mobil versiyonunu bir süre önce oyun severlere sundu. HD çözünürlüğe uygun olarak geli

Rockstar, ilk olarak 2004 yılında bilgisayar ve dönemin oyun konsolları için yayınladığı Grand Theft Auto: San Andreas'ın Android ve iOS işletim sistemlerine uyarlanmış mobil versiyonunu bir süre önce oyun severlere sundu.

HD çözünürlüğe uygun olarak geliştirilmiş grafikler ve mobil cihazlara başarılı bir şekilde uyarlanan oyun kontrolleri sunan GTA San Andreas mobil versiyonu halen milyonlarca kullanıcının severek oynadığı oyunu taşınabilir cihazlara adapte ederek birçok kullanıcıyı sevindirdi. Oyunda 90'ların başında Carl Johnson adlı kahramanımızın suç ve uyuşturucu batağı ile olan mücadelesine tanık oluyoruz ve Rockstar'ın şu ana kadar mobil cihazlarda sunduğu en geniş dünyayı keşfetme imkanına sahip oluyoruz.

Grand Theft Auto: San Andreas'ın şu an için Android ve iOS versiyonu yayınlanmış durumda; fakat Rockstar oyunun Windows Phone versiyonunu da yakın bir zamanda çıkaracağının sözünü veriyor.

Grand Theft Auto: San Andreas'a bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

YORUMLAR