GTA 5 Bikers DLC Oynanış Videosu

Rockstar Games, GTA 5 ile birçok farklı rekor kırarak oyun tarihine geçmişti. Bilgisayarlarımızda ve oyun konsollarımızda oynadığımız en kaliteli açık dünya tabanlı aksiyon oyunlarından olan GTA 5, GTA Online adı verilen çok oyunculu oyun moduyla birlikte

Rockstar Games, GTA 5 ile birçok farklı rekor kırarak oyun tarihine geçmişti.

Bilgisayarlarımızda ve oyun konsollarımızda oynadığımız en kaliteli açık dünya tabanlı aksiyon oyunlarından olan GTA 5, GTA Online adı verilen çok oyunculu oyun moduyla birlikte geliyor. Bu online oyun modunda oyuncular kendi kahramanlarını yaratarak Los Santos sokaklarına çıkabiliyor ve farklı görevleri gerçkeleştirerek ya da serbestçe etrafta gezinip terör estirerek eğlenebiliyorlar. Rockstar, şu ana kadar GTA Online'ı birçok farklı güncellemeyle zenginleştirdi ve sürekli yeni içeriklerle besledi. Bu da oyunun bu online moduna duyulan ilginin canlı kalmasını sağladı.

GTA Online için yayınlanan son güncelleme ise GTA Online: Bikers adlı indirilebilir içerik paketi. Bu yeni güncelleme oyuna motor çetelerini ekliyor ve oyuncular güncellemeyi yükledikten sonra kendi motor çetelerini kuararak birlikte görevlere katılabiliyorlar. GTA Online: Bikers güncellemesi ile birlikte oyunda yeni motorları, yeni silahları kullanabiliyor, motorculara özel yeni kıyafetler satın alabiliyoruz. İşte paylaşılan bu uzun oynanış videosunda da Bikers DLC ile birlikte gelen silahlar, motorlar, görevler gibi içeriklere yakından bakabiliyoruz.

YORUMLAR