GTA 5'te Efsaneler Böyle Yazılıyor

2013 yılında çıkış yapmış olmasına rağmen GTA 5 halen geniş bir oyuncu kitlesine sahip. GTA 5 oyuncuları, oyunun hikaye modunu oynadıktan sonra GTA Online'da profesyonel suç kariyerlerine atılıyorlar vekendilerine servet elde etmek, en iyi evleri satın al

2013 yılında çıkış yapmış olmasına rağmen GTA 5 halen geniş bir oyuncu kitlesine sahip.

GTA 5 oyuncuları, oyunun hikaye modunu oynadıktan sonra GTA Online'da profesyonel suç kariyerlerine atılıyorlar vekendilerine servet elde etmek, en iyi evleri satın almak ve en iyi arabaları kullanmak için mücadele ediyorlar. Kimi oyuncular da oyunun açık dünya tabanlı yapısından faydalanarak Los Santos'ta her yeri keşfetmeye, en uçuk hareketleri gerçekleştirmeye çalışıyorlar.

İşte GTA 5'te en çılgın hareketlerin yapıldığı yerlerden bir tanesi olan Liquor Hole adı verilen yer efsaneleşmiş hareketlere ev sahipliği yapıyor. Bu yer aslında oyunun geçtiği şehir içinde yer alan bit dükkanın tabelası. Bu tabeladaki O harfinin olduğu yerde bir insanın sığabileceği kadar bir boşluk yer alıyor. Oyuncular ise paraşütle atlayarak bu delikten geçip imkansızı başarıyorlar.

Azimli GTA 5 oyuncularından olan Ash, 2014 yılından itibaren bu delikten paraşütle geçmekte ve her seferinde farklı bir yol izlemekte. Ash, denemelerine ilk başladığında helikopterden atlamış ve delikten geçmiş. Sonradan helikopter yerine havada süzülen motorlardan ve arabalardan atlayarak denemeyi gerçekleştirmiş ve yine başarılı olmuş, hatta delikten ters geçmeyi de başarmış.

Videoda Ash'ın yaptığı denemeler bir araya toplanmış ve seyircilerin bu denemelere gösterdiği tepkiler kaydedilmiş. İyi seyirler!

YORUMLAR