GTA Online Gunrunning Duyuru Videosu

Rockstar Games GTA 5'i çıkaralı bir hayli uzun bir süre oldu; buna rağmen rekorlar kıran firma GTA 5'i elden bırakmaya niyetli gibi görünmüyor. GTA 5 çıkış yaptıktan sonra oyunun tek kişilik hikaye moduna ek olarak GTA Online modu geliştirilmiş ve oyuncul

Rockstar Games GTA 5'i çıkaralı bir hayli uzun bir süre oldu; buna rağmen rekorlar kıran firma GTA 5'i elden bırakmaya niyetli gibi görünmüyor.

GTA 5 çıkış yaptıktan sonra oyunun tek kişilik hikaye moduna ek olarak GTA Online modu geliştirilmiş ve oyunculara çok oyunculu bir ortamda GTA maceralarına devam edebilme imkanı verilmişti. Rockstar, bu online mod için düzenli aralıklarla yeni içerikler yayınlamış ve oyunculara meşgul olabilecekleri şeyler sunmuştu. İşte Gunrunning adlı yeni güncelleme de önceki GTA Online güncellemeleri gibi oyunu daha fazla oynamanız için size sebep verecek.

Rockstar, birkaç hafta önce Gunrunning güncellemesinin adını ve birkaç ekran görüntüsünü paylaşmıştı. Yayınlanan bu yeni video bize daha detaylı bilgi veriyor. Gunrunning güncellemesi ile oyuna silah kaçakçılığı faaliyetleri eklenmekte. Oyuncular Los Santos polisine yakalanmadan ve rakip çeteler tarafından enselenmeden silahları yer altından nakliye edip satmaya çalışacaklar. Bu işi gerçekleştirebilmeleri için yeni zırhlı araçları satın alıp kullanabilecekler.

Videoyla birlikte Gunrunning güncellemesinin yayınlanma tarihi de paylaşılıyor. 13 Haziran tarihinde Gunrunning'i güncellemesini indirebileceğiz.

YORUMLAR