Huawei CES 2014'e Hızlı Girmeyi Planlıyor

Las Vegas'da düzenlenecek olan CES 2014 etkinliği sırasında yeni akıllı telefon modelini tanıtması beklenen Çinli mobil telefon üreticisi Huawei, bununla ilgili daha önce bir video yayınlamıştı. Şirket yayınladığı 15 saniyelik kısa reklam videosuyla birli

Las Vegas'da düzenlenecek olan CES 2014 etkinliği sırasında yeni akıllı telefon modelini tanıtması beklenen Çinli mobil telefon üreticisi Huawei, bununla ilgili daha önce bir video yayınlamıştı.

Şirket yayınladığı 15 saniyelik kısa reklam videosuyla birlikte, CES 2014'e çok daha hızlı bir şekilde geleceğini açık bir şekilde tüketicilere göstermiş oldu. En az bir tane akıllı telefon tanıtacağı bilinen şirket, bunun yanında tanıtacağı akıllı telefon veya telefonlar üzerinde 4G LTE bağlantı teknolojisine yer verecek gibi görünüyor.

Yayınlanan video üzerinde yer alan "Huawei CES 2014'e çok daha hızlı, çok daha güçlü ve çok daha geniş ekranlı bir şekilde geliyor. Çok daha güçlü bir akıllı telefon deneyimini Huawei ile yaşayın." sözlerine yer verdi.

Bakalım CES 2014'te Huawei tarafından tüketicileri ne gibi yenilikler ve hangi yeni akıllı telefonlar bekliyor?

YORUMLAR