Huawei FreeBuds Studio İnceleme - Huawei Bambaşka Bir İş Yapmış!

Huawei FreeBuds Studio inceleme videomuz yayında. Huawei FreeBuds Studio inceleme videosunda cihazın tüm detaylarını sizlere aktarıyoruz.

Huawei FreeBuds Studio inceleme videosunda cihazın tüm teknik detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Hemen yukarıdan Huawei FreeBuds Studio inceleme videomuzu izleyebilirsiniz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Huawei FreeBuds Studio İnceleme Videosu

Huawei FreeBuds Studio yüksek çözünürlüklü müziğin zengin ayrıntılarıyla Hi-Fi düzeyinde bir dinleme deneyimi yaratmak için 48 kHz'e kadar geniş frekanslı yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunuyor. Akıllı dinamik aktif gürültü engelleme (ANC), değişen çevresel gürültüye göre değiştirilebilen üç gürültü engelleme modu sağlıyor. 

Geometrik sadelikten ilham alan HUAWEI FreeBuds Studio, şık bir görünüm ve rahat bir kullanım sunuyor. Kulak kapakları basit çizgiler ve dairelerle tasarlanan kulaklık, birinci sınıf bir görünüm için metalik mat bir dokuya sahip. Paslanmaz çelikten silindirik bir kol, benzersiz bir tasarım sağlamak için kafa bandı ve kulak kapaklarını birbirine bağlıyor.

Huawei FreeBuds Studio, farklı kulak boyutlarına uyum sağlamak için 65mm x 42mm ölçülerinde daha büyük kulak kapakları kullanıyor. FreeBuds Studio, zengin ayrıntılarla Hi-Fi ses sunmak için 4 Hz - 48 kHz'lik geniş bir frekans yelpazesini destekliyor.

FreeBuds Studio, yenilikçi "TAT" çift katmanlı ses yalıtımına ve 40 dB'ye kadar gürültü giderme etkisi sağlayan akıllı dinamik ANC'ye sahip. Dahili IMU ortam sensörü ve mikrofon sistemi ile kulaklıklar, kullanıcının ses ortamını doğru bir şekilde algılayarak daha iyi gürültü giderme için ortama uyum sağlayabilen üç ANC modu sunuyor.

Huawei Akıllı Gözlük Yapmış! - Huawei Gentle Monster Eyewear II İnceleme
Tamindir TV

Huawei Akıllı Gözlük Yapmış! - Huawei Gentle Monster Eyewear II İnceleme

Huawei Gentle Monster Eyewear II inceleme videosunda cihazın tüm teknik detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Hemen yukarıdan Huawei Gentle Monster Eyewear II inceleme videomuzu izleyebilirsiniz.

Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca gece, gündüz demeden en son yaşanan teknolojik gelişmelerden anında haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bizleri takipte kalarak en güncel teknoloji haberlerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca en yeni inceleme videolarımızı da YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR