Huawei Akıllı Gözlük Yapmış! - Huawei Gentle Monster Eyewear II İnceleme

Huawei Gentle Monster Eyewear II inceleme videomuz yayında. Huawei Gentle Monster Eyewear II inceleme videosunda cihazın tüm detaylarını sizlere aktarıyoruz.

Huawei Gentle Monster Eyewear II inceleme videosunda cihazın tüm teknik detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Hemen yukarıdan Huawei Gentle Monster Eyewear II inceleme videomuzu izleyebilirsiniz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Huawei Gentle Monster Eyewear II İnceleme Videosu

Bir akıllı gözlük hayatınıza neler katar sorusunun cevabını sizlere aktardığımız bu videoda Huawei X Gentle Monster Eyewear II hakkında detayları paylaşıyoruz. Gözlük kullanıcının gereksinimlerini karşılamak için 4 çerçeve ve 9 optik lens dahil 13 yeni şık tasarıma sahip.

Gözlüğe iki kez dokunulduğunda gelen çağrılar kabul edilebiliyor. Gözlükte iki hoparlör ve mikrofon bulunuyor. Bu iki hoparlör ile kullanıcılar müzik dinleyebilmekte ve sesli asistan ile de konuşabilmekte.

En Güçlü Android Telefon! - Huawei Mate 40 Pro İnceleme
Tamindir TV

En Güçlü Android Telefon! - Huawei Mate 40 Pro İnceleme

Huawei Mate 40 Pro inceleme videosunda cihazın tüm teknik detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Hemen yukarıdan Huawei Mate 40 Pro inceleme videomuzu izleyebilirsiniz.

Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca gece, gündüz demeden en son yaşanan teknolojik gelişmelerden anında haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bizleri takipte kalarak en güncel teknoloji haberlerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca en yeni inceleme videolarımızı da YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR