HyperX Alloy FPS Klavye - HyperX Pulsefire FPS Mouse İnceleme

Bu videomuzda sizlerle birlikte HyperX 'in mekanik oyuncu klavyesi HyperX Alloy FPS ve oyuncu faresi HyperX Pulsefire FPS 'e yakından bakıp artılarını eksilerini anlatacağız. Öncelikle bu iki cihazın ortak özelliklerinden bahsedelim. Özellikle iki cihaz d

Bu videomuzda sizlerle birlikte HyperX 'in mekanik oyuncu klavyesi HyperX Alloy FPS ve oyuncu faresi HyperX Pulsefire FPS 'e yakından bakıp artılarını eksilerini anlatacağız.

Öncelikle bu iki cihazın ortak özelliklerinden bahsedelim.

Özellikle iki cihaz da sağlamlıkları ile dikkat çekiyor. Bunun yanında iki cihaz da tak kullan şeklinde çalışıyor. Yani bilgisayarınıza herhangi bir sürücü veya program yüklemek zorunda değilsiniz. Bu sayede bilgisayarınızın ramini işlemcisini meşgul eden bilgisayar açılışını yavaşlatan uygulamalarla uğraşmamız olacaksınız. Hem HyperX Alloy FPS 'in hem de HyperX Pulsefire FPS 'in kabloları kaliteli kumaş ile kaplı. Bu kumaş kablonun dolanmasını takılmasını engelliyor.

Şimdi de HyperX Alloy FPS 'in detaylı özelliklerine bakalım.

- HyperX Alloy FPS öncelikle mekanik bir oyuncu klavyesi.

- Switch olarak Cherry 'nin Blue, Brown ve Red modellerinden size uyanını satın alabiliyorsunuz.

- Özellikle oyuncuların kullandıkları W A S D 1 2 3 4 tuşları için değişebilir kırmızı renkte dokulu tuşlar ile oyun deneyiminizi katlayabilirsiniz.

- Yukarıda da bahsettiğimiz gibi klavyenin ışık modları arasında yazılımsız rahatlıkla geçiş yapabilir, ışık şiddetini ayarlayabilirsiniz.

- Taşıma için kutudan çıkan çantayı kullanabilir, sökülebilen kablo ile klavyenizi rahatlıkla kutuya koyabilirsiniz.

Şimdi de HyperX Pulsefire FPS 'in özelliklerine bakalım.

- 95 gramlık hafifliği ile yorulmadan uzun süren maçlar yapabilirsiniz.

- Üst değer olarak 3200 dpi tarama hassaslığı ile atlama sorunu yaşamazsınız.

- Önceden tanımlı 400, 800, 1600 ve 3200 dpi ayarları arasında yazılımsız olarak geçiş yapabilirsiniz.

Son olarak fiyatlara bakacak olursak; HyperX Alloy FPS 'e 360TL, HyperX Pulsefire FPS 'e ise 190TL 'ye sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR