I Am Weapon Oynanış Videosu

I Am Weapon bol aksiyon sunan yapısıyla öne çıkan shooter türünde bir oyundur.  Kule savunma oyunu elementlerinin de akıllıcı kullanıldığı oyunda kendisini gizemli bir şekilde kabuslar diyarında bulan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız ge

I Am Weapon bol aksiyon sunan yapısıyla öne çıkan shooter türünde bir oyundur. 

Kule savunma oyunu elementlerinin de akıllıcı kullanıldığı oyunda kendisini gizemli bir şekilde kabuslar diyarında bulan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız gerçek dünya ile tek bağının anıları olduğunu keşfediyor ve gerçek dünyaya dönebilmek içni anılarını koruması gerektiğinin farkına varıyor.

Oyunda kahramanımızı kuşbakışı olarak kontrol ediyoruz ve her yönden üzerimize gelen özel tasarımlara ve farklı güçlere sahip yaratıklara karşı kendimizi savunuyoruz. Bu mücadelemiz sırasında zamanı yavaşlatma gibi özel yeteneklerimize başvurabiliyoruz ve farklı savunma yapılarını inşa ederek zor durumlardan sıyrılabiliyoruz.

Bu oynanış videosu niteliğindeki tanıtım videosunu seyrederek oyun hakkında daha detaylı fikir sahibi olabilirsiniz. Oyunu denemek isterseniz bu bağlantıdan oyunu indirebilirsiniz:

YORUMLAR