I Am Weapon

I Am Weapon

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,410
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sigma Team

I Am Weapon oldukça heyecanlı ve eğlenceli bir oyundur

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Oyun (Aksiyon) kategorimize göz atabilirsiniz.

I Am Weapon oyun severlere bolca aksiyon sunan, kule savunma oyunlarında yer alan bazı güzel elementlere de sahip olan shooter türünde bir oyundur.

I Am Weapon'da rüyalar ülkesinde kendini bulan ve kabuslarıyla yüzleşen bir kahramanın hikayesi konu alınmakta. Kahramanımız bu dünyaya nasıl geldiğini bilmemektedir. Kabusların hakim olduğu bu dünya korkutucu olduğu kadar ilginç bir yapıya da sahiptir. Rüyalar diyarı gerçekliğe meydan okumaktadır ve gerek fiziksel şartlar gerekse de karşımıza çıkan yaratıklar gerçekliği sorgulamamıza neden olmaktıdır. Kahramanımız ise tek bir şeyden emindir, o da onu gerçek dünyaya bağlayan şeyin anıları olduğudur. Kahramanımız gerçek dünyaya dönebilmek için anılarını hayatı pahasına korumalıdır ve geleceğini garanti altına almalıdır.

I Am Weapon'da karşımıza çıkan uçuk tasarımlara sahip yaratıkları yok ediyoruz, özel yeteneklerimizi kullanarak bu yeteneklerimizi geliştirebiliyoruz ve birçok farklı ve heyecan verici silahı kullanabiliyoruz. Oyunda kahramanımızı yukarıdan kuşbakışı olarak kontrol ediyoruz ve dört yanımızdan saldıran yaratıklara karşı kendimizi savunuyoruz. Üzerimize akın akın gelen yaratıklara karşı ise savunma mekanizmaları inşa edebiliyoruz ve stratejik kararlarla oyunu daha da eğlenceli hale getirebiliyoruz.

I Am Weapon'da birçok farklı özel yetenek kahramanımızın hizmetine sunulmakta. Ateş gücümüzü ve verdiğimiz hasarı arttıran yeteneklerin yanında zamanı yavaşlatma gibi yetenekler oyunu oldukça zengin ve renkli yapıyor. Oyunda kullandığımız silahlar için birçok farklı mühimmat seçeneği de sunularak oynanışta çeşitlilik yaratılıyor.

I Am Weapon'da karşılaşacağımız düşmanlar da özel tasarımlara ve farklı yeteneklere sahip, bu nedenle oyun esnasında karşılaştığımız düşmana göre taktiğimizi belirlemeliyiz. Oyunda farklı oyun modları, çizgi roman tarzında hikaye akışı ve özel müzikler de yer almakta.