İnsan Yiyen Dr. Hannibal'lı Death Stranding Videosu

Konami'den ayrıldıktan sonra kendi şirketiyle Death Stranding adlı korku oyunu üzerinde çalıştığını duyuran Hideo Kojima bu oyunu için yeni bir video yayınladı. Hatırlanacağı üzere Hide Kojima, Konami'den ayrılmadan önce Walking Dead dizisinde Daryl adlı

Konami'den ayrıldıktan sonra kendi şirketiyle Death Stranding adlı korku oyunu üzerinde çalıştığını duyuran Hideo Kojima bu oyunu için yeni bir video yayınladı.

Hatırlanacağı üzere Hide Kojima, Konami'den ayrılmadan önce Walking Dead dizisinde Daryl adlı kahramanı canlandıran Norman Reedus ile birlikte Silent Hills adlı oyun üzerinde çalışıyordu. Bu oyunun ilk demosu oldukça korkunç bir tecrübe yaşatıyordu; fakat Kojima'nınm Konami'den ayrılmasıyla birlikte bu proje rafa kaldırılmıştı. Neyse ki Death Stranding aradığımız korkuyu bize sunacak.

Death Stranding için yayınlanan bu videonun yıldızı ise Hannibal adlı televizyon dizisinde Dr. Hannibal Lecter adlı insan eti yeme alışkanlığı olan yamyam psikiyatristi canlandıran Mads Mikkelsen. Mads Mikkelsen daha önceden de birçok farklı yapımda kötü kahramanı canlandırmıştı. Geçtiğimiz haftalarda gösterime giren Dr. Strange filmi de bu yapımlar arasında. Mads Mikkelsen, Death Stranding'de de yine klasik kötü adam çizgisini bozmayacak.

Yayınlanan bu videoda Mads Mikkelsen'i askeri üniforma içinde görüyoruz. Bunun haricinde oyunumuzun kötü kahramanı gizemli ve karnalık güçlere sahip. Videodaki şişman adamı ise ünlü yönetmen Guillermo Del Toro canlandırıyor. Videonun bize anlattıklarını özetlemek gerekirse, Death Stranding, diğer Kojima oyunlarında olduğu gibi sıradışı bir hikayeye sahip olacak.

Death Stranding, PlayStation 4 için duyurulmuştu, oyunun PC versiyonunun çıkıp çıkmayacağı ise önümüzdeki dönemde belli olacak.

YORUMLAR