Insurgency Sandstorm E3 2017 Duyuru Videosu

E3 2017 ile birlikte birçok yeni oyun tanıtıldı. Bu oyunlardan bazılarının daha önceden E3'te ortaya çıkacakları biliniyordu. Bazı oyunlar ise tamamen sürpriz oldu, bu oyunlardan bir tanesi de Insurgency Sandstorm. Hatırlanacağı üzere ilk Insurgency oyunu

E3 2017 ile birlikte birçok yeni oyun tanıtıldı. Bu oyunlardan bazılarının daha önceden E3'te ortaya çıkacakları biliniyordu. Bazı oyunlar ise tamamen sürpriz oldu, bu oyunlardan bir tanesi de Insurgency Sandstorm.

Hatırlanacağı üzere ilk Insurgency oyunu bir Half Life 2 modu olarak ortaya çıkmıştı. Modern savaş temasını işleyen bu modda günümüz silahlarını kullanarak hayatta kalabilmek için mücadele ediyorduk. Oyuncular tarafından bir hayli beğenilen Insurgency, daha sonradan bir mod olmaktan çıkarılmış, tek başına bir oyun haline getirilmişti. Steam üzerinde oldukça iyi yorumlar olan bu FPS oyunu 2014 yılında yayınmıştı, şimdi ise devam oyunu geliyor.

Insurgency Sandstorm adlı 2. Insurgency oyunu önemli bir yenilikle geliyor. Insurgency Sandstorm, ilk oyunun aksine sadece online odaklı bir oyun olmayacak. Insurgency Sandstorm'da bir hikaye modu da bulunuyor. Bu sayede tek başınıza maceraya atılabileceksiniz. Yayınlanan bu sinematik video bize oyunun hikayesinden ipuçları veriyor.

İlk Insurgency'nin başarısı göz önünde bulundurulduğunda Insurgency Sandstorm'da da doğal olarak online moda da özen gösterileceği söylenebilir. Insurgency Sandstorm'un çıkış tarihi henüz paylaşılmadı. 

YORUMLAR