Internet Explorer - Web Sizce Nasıl Olmalı?

Microsoft, geçtiğimiz günlerde güncellenen kendi web tarayıcısı Internet Explorer için yeni bir web sitesi açarak tarayıcısının modern ve yenilikçi özelliklerini internet kullanıcılarına göstermeye karar verdi. Rethinkie.com, Internet Explorer ekibi taraf

Microsoft, geçtiğimiz günlerde güncellenen kendi web tarayıcısı Internet Explorer için yeni bir web sitesi açarak tarayıcısının modern ve yenilikçi özelliklerini internet kullanıcılarına göstermeye karar verdi.

Rethinkie.com, Internet Explorer ekibi tarafından ortaya çıkan yeni projeleri kullanıcılara gösterecek olan bir web sitesi. Örneğin Red Bull Rampage ve Contre Jour gibi web siteleri Internet Explorer'ın yeni özelliklerini kullanarak ortaya çıkan farklı projeler.

Google Chrome ve Mozilla Firefox gibi rakipleriyle büyük bir rekabet içerisinde olan Internet Explorer, bu noktada arkasında Microsoft'un desteğiyle büyümeye devam ediyor ve yeni kampanyalarla kullanıcılarla bir kez daha buluşuyor.

Internet Explorer için Microsoft tarafından hazırlanan ve yayınlanan yeni kampanya videosunu izleyebilir ve görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR