iPhone 7'yi Kolanın İçinde Dondurursanız Ne Olur

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus resmi olarak tanıtıldıktan ve satışa sunulduktan sonra bu cihazlar üzerinde yapılan çılgın dayanıklılık testi videolarının ardı arkası kesilmiyor. iPhone 7 üzerinde yapılan bu dayanıklılık teslerinden sonuncusunda iPhone 7 bir bo

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus resmi olarak tanıtıldıktan ve satışa sunulduktan sonra bu cihazlar üzerinde yapılan çılgın dayanıklılık testi videolarının ardı arkası kesilmiyor.

iPhone 7 üzerinde yapılan bu dayanıklılık teslerinden sonuncusunda iPhone 7 bir borcam kabın içerisinde kolanın içerisine yatırılıyor ve bu şekilde uzun bir süre buzlukta bekletiliyor. iPhone 7'nin bu derece yüksek sıvı temasına ve zorlu fiziksel şartlara karşı nasıl bir performans sergilediğini ise videonun sonunda görüyoruz.

Bu iPhone 7 kola testi bize cihazın sıvıya dayanıklı yapısı hakkında da fikir vermekte. Bildiğiniz gibi IP67 sertifikasına sahip cihaz belli bir süre, belli bir derinlikte temiz su altında çalışmaya devam edebiliyor. Fakat su yerine kola kullanırsanız ve süreyi çok daha uzatırsanız ne olacağını bu testte öğrenebiliyorsunuz.

YORUMLAR