iPhone XS Max Face ID'si de Fos Çıktı! (İkizler Testi)

iPhone XS Max Face ID ikizler testi videosu yayınlandı.

iPhone X ile birlikte hayatımıza giren yeni biyometrik güvenlik Face ID, Apple’ın reklamlarında öne çıkardığı özelliklerden biri. Touch ID yerine gelen bu teknoloji, Apple tarafından “Bir akıllı telefonda kullanılan en güvenli yüz doğrulama yöntemi” olarak tanımlansa da gerçek kullanıcı deneyimi bunu söylemiyor.

Hatırlayacağınız üzere iPhone X’un Face ID’si hem Touch ID’ye göre yavaş çalışıyordu hem de ikizlere karşı başarısızdı. Apple, yeni iPhone’larında (iPhone XS, XS Max ve XR) Face ID’yi geliştirdiklerini; çok daha kolay ve hızlı hale getirdiklerini söylemişti. Bu sene de testler kullanıcı deneyiminin farklı olduğunu gösterdi. iPhone XS’e sahip olan kullanıcılar Face ID’nin - hız açısından - diğer nesilden neredeyse hiç farkı olmadığını belirtti. Asıl merak edilen; yeni nesil Face ID’nin ikizler karşısında nasıl çalışacağıydı? Bu sorunun yanıtı LifeOfTwins kanalından geldi. Kutusundan yeni çıkardıkları iPhone XS Max’in Face ID kurulumunu gerçekleştirdikten sonra hemen teste başlayan ikizler oldukça şaşırdı. Sizi iPhone XS Max Face ID ikizler testi videosuyla baş başka bırakıyoruz.

iPhone Xs ve Xs Max Öne Çıkan Özellikleri - Karşılaştırma
MOBİL

iPhone Xs ve Xs Max Öne Çıkan Özellikleri - Karşılaştırma

Apple iPhone Xs ve

iPhone X Face ID (Yüz Tanıma) Özelliği Nasıl Kullanılır?
MOBİL

iPhone X Face ID (Yüz Tanıma) Özelliği Nasıl Kullanılır?

iPhone X’in can alıcı özelliği Face ID (yüz tanıma), Touch ID'nin yerini alan yepyeni bir biyometrik kimlik doğrulama sistemi.

eSIM Nedir? iPhone Çift SIM Kart Nasıl Kullanılır?
MOBİL

eSIM Nedir? iPhone Çift SIM Kart Nasıl Kullanılır?

iPhone XS ve XS Max, çift (dual) SIM kart desteği sunan ilk iPhone modelleri. Senelerdir iPhone kullanıcılarının beklediği, iPhone XS serisiyle gelen dual SIM, eSIM desteği ile fiziksel SIM karta ihtiyaç ortadan kalkıyor.

YORUMLAR