League Of Legends All-Star 2014 En İyi 10 Hareket

Geçtiğimiz hafta Paris'te düzenlenen League of Legends All-Star 2014, dünyanın en iyi League of Legends oyuncularını ve takımlarını bir araya getirmişti. Günler boyunca nefesleri kesen mücadeleleri takip ettiğimiz All Star etkinliğinde, Faker'dan Bjergsen

Geçtiğimiz hafta Paris'te düzenlenen League of Legends All-Star 2014, dünyanın en iyi League of Legends oyuncularını ve takımlarını bir araya getirmişti. Günler boyunca nefesleri kesen mücadeleleri takip ettiğimiz All Star etkinliğinde, Faker'dan Bjergsen'a, Froggen'dan Xpeke'ye kadar bir çok ultra yetenekli oyuncu boy gösterdi.

All Star için seçilen Ateş ve Buz takımları haricinde, geçtiğimiz yıl Dünya şampiyonu olan SKT T1 takımı ve Avrupa'nın şampiyonu Fnatic gibi takımlarda Paris'e gelerek şampiyonluk maçları yaptılar. Takımlar arasında geçen müthiş maçlar sonucunda SKT T1 takımı namağlup olarak turnuvayı tamamladı ve şampiyon oldu.

Turnuvada oyuncu ve takımların gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce hareket bulunuyor. Tüm hareketler arasından seçilen en iyi 10 hareket karşınızda. Benim favorim SKT T1 ve Fnatic arasında geçen maçta Baron bölgesinde gerçekleşen ve SKT T1'in maçı kazanmasına neden olan hareket. 4. olmaya layık görülse de takım oyununun ne kadar önemli olduğunu rahatlıkla görebildiğimiz hareket benim gönlümde 1.'liği hak ediyor.

Henüz League of Legends oynamadıysanız, aşağıdaki bağlantıyı kullanarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR