League Of Legends Vaskervon Arenası 23

Riot Games'in League of Legends'ın Türkiye sunucularına özel düzenlediği ödüllü video yarışmasının 23. videosu yayınlandı. Oyunculardan gelen hareketler arasından en iyi 5 tanesinin seçildiği Vaskervon Arenası'nda gene birbirinden muhteşem hareketler bulu

Riot Games'in League of Legends'ın Türkiye sunucularına özel düzenlediği ödüllü video yarışmasının 23. videosu yayınlandı. Oyunculardan gelen hareketler arasından en iyi 5 tanesinin seçildiği Vaskervon Arenası'nda gene birbirinden muhteşem hareketler bulunuyor.

Hem Türkiye hem de Dünya çapında popülerliği gün geçtikçe artan League of Legends, Dünya'nın en çok oynana online oyunlarından bir tanesidir. 2 farklı takımın değişik haritalar üzerinde karşı karşıya gelerek birbirlerine üstünlük kurmaya ve üslerini yok etmeye çalıştığı oyunda heyecan ve aksiyon hiç bitmiyor.

Türkiye sunucularında oynayan arkadaşların yolladığı videolar arasından seçilen haftanın en iyi 5 hareketinde benim gözüme çarpan ise 2. olmayı başaran Zed hareketi. Rakip takımın 3 oyuncusunu katlederken birde ejderhayı çalması oldukça etkileyici olan bu oyuncunun hareketi haftanın en iyi 2. hareketi olarak seçilmiş.

League of Legends'ı ücretsiz olarak indirerek hemen oynamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR