League Of Legends Vaskervon Arenası 26

Dünyanın en popüler ve en çok oynana oyunu League of Legends'ın Türkiye sunucularında düzenlenen ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 26 yayınlandı. Birbirinden güzel hareketler bulunan en iyi 5 harekette, benim favorim 4. olmayı başaran Vayne'in 3'te

Dünyanın en popüler ve en çok oynana oyunu League of Legends'ın Türkiye sunucularında düzenlenen ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 26 yayınlandı. Birbirinden güzel hareketler bulunan en iyi 5 harekette, benim favorim 4. olmayı başaran Vayne'in 3'te 3'ü.

5 hareketinde oldukça güzel ve başarılı hamlelerden oluştuğu bu haftada, Vayne hareketi dışında Yasuo ve Ziggs şampiyonları ile yapılan hareketler de etkileyici. Bunun dışında geçici süreli olarak açılan ultra rekabet faktörü modunda oynanan oyunda, Alistar isimli şampiyon ile rakiplere zor anlar yaşatan oyuncunun da hareketleri takdir edilmesi gerekiyor.

League of Legends oynarken çekeceğiniz videolar ile katılabileceğiniz Vaskervon Arenası ile muhteşem ödüller kazanabilirsiniz. Henüz League of Legends'a başlamadıysanız aşağıdaki bağlantıdan yararlanarak hemen ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR