League Of Legends Vaskervon Arenası 28

League of Legends'ın Türkiye sunucularında düzenlenen ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası'nın 28. haftasına ait en iyi 5 hareket belirlendi. Seçilen ilk 5 hareketin de birbirinden güzel olması bu hafta kendi seçimimi yapmakta zorladı diyebilirim. Fak

League of Legends'ın Türkiye sunucularında düzenlenen ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası'nın 28. haftasına ait en iyi 5 hareket belirlendi. Seçilen ilk 5 hareketin de birbirinden güzel olması bu hafta kendi seçimimi yapmakta zorladı diyebilirim. Fakat yinede Lee Sin şampiyonu ile yapılan ilk 2 hareket benim favorim. Oynamak için yeteneğe ve hızlı reflekslere en çok ihtiyaç duyduğunuz şampiyonlardan biri olan Lee Sin ile muhteşem hareketleri gerçekleştiren arkadaşları tebrik ederim.

Dereceli maçlarda gerçekleştirdiğiniz en güzel hareketlerin videoları ile katılabileceğiniz ödüllü yarışma Vaskervon Arenası'nı düzenli olarak takip ederek, oyuncuların gerçekleştirmiş olduğunu nefes kesen hareketlere tanıklık edebilirsiniz. Hatta kendinize güveniyorsanız League of Legends'ı aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilir, kısa üsre içerisinde kendinizi geliştirerek bu hareketleri siz yapabilirsiniz.

YORUMLAR