League Of Legends Vaskervon Arenası 37

Ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 37 bugün yayınlandı. Uzun bir süreden sonra ilk defa geçen haftaki videoda karşılaşmadığımız Lee Sin ve Thresh şampiyonlarının hareketleri bu videoda da bulunmuyor. Oyuncuların farklı şampiyonlar ile oynayarak güze

Ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 37 bugün yayınlandı. Uzun bir süreden sonra ilk defa geçen haftaki videoda karşılaşmadığımız Lee Sin ve Thresh şampiyonlarının hareketleri bu videoda da bulunmuyor.

Oyuncuların farklı şampiyonlar ile oynayarak güzel hareketler sergilemesi hem onlar adına hem biz izleyenler adına sevindirici bir gelişme.

Bu haftaki en iyi 5 hareket arasından benim tercihim tam 3. olarak seçilen Lissandra diyecektim ki, 1. olmaya hak kazanan Vayne'in sergilemiş olduğu müthiş performansa şahit oldum. League of Legends'daki favori şampiyon olan Vayne, bilindiği üzere Hyper Carry özelliğini taşıyor. Yani oyun sonlarında normalden çok daha fazla güçlenerek bulunduğu takımın oyunu kazanmasını sağlayabiliyor. 1. olarak seçilen harekette de gördüğünüz üzere Vayne ile sırasıyla Thresh, Jax ve Lee Sin gibi güçlü şampiyonları leblebi gibi öldüren oyuncu en son gelen Zed'e dayanamayıp az farkla ölüyor. Fakat performansı ile bir alkışı hak etti.

Sizde League of Legends oynamak ve videolarınızı çekerek Vaskervon Arenası'nda en iyi 5 hareketten birini gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR