League Of Legends Vaskervon Arenası 46

Sizlerden yani League of Legends oyuncularından gelen videolar arasından haftalık olarak seçilen en iyi 5 hareket ile gerçekleşen Vaskervon Arenası'nın 46. hafta videosu da yayınlandı. Bu hafta neredeyse tüm hareketler muhteşem ve birbirinden güzel diyebi

Sizlerden yani League of Legends oyuncularından gelen videolar arasından haftalık olarak seçilen en iyi 5 hareket ile gerçekleşen Vaskervon Arenası'nın 46. hafta videosu da yayınlandı.

Bu hafta neredeyse tüm hareketler muhteşem ve birbirinden güzel diyebilirim. Özellikle 5. seçilmesine rağmen uzun süredir Vaskervon'da göremediğim Gragas şampiyonu ile 2 kişiyi oyuna getirip katletmeyi başaran oyuncu arkadaşımı tebrik ediyorum. Daha sonra beştebeşi en kolay elde edebileceğiniz şampiyonlardan bir tanesi olan 4. Katerina hareketi, 3. Zed hareketi ve muhteşem bir şekilde beştebeş yaparak 1.'liği kazanan Yasuo hareketleri izlenmeye değer.

League of Legends gün geçtikçe hem ülkemizde hem de Dünya genelinde daha da popüler olmaya devam ederken bu tür oyuncu katılımları ile gerçekleşen etkinlikler de daha fazla ilgi görüyor. Sizde LoL oynamıyorsanız bile aşağıdaki linkten hemen indirerek ücretsiz olarak bu heyecana ortak olabilirsiniz.

YORUMLAR