League Of Legends Vaskervon Arenası 47

Geldik Vaskervon Arenası'nın 47. haftasına. League of Legends'ın Türkiye sunucularından düzenlenen ödüllü video yarışmasının bu haftaki en iyi 5 hareketi belli oldu. Yasuo ve ard arda 2 Katarina 5'te 5'i ile başlayan video da tam hepsinini beşte beş olduğ

Geldik Vaskervon Arenası'nın 47. haftasına. League of Legends'ın Türkiye sunucularından düzenlenen ödüllü video yarışmasının bu haftaki en iyi 5 hareketi belli oldu. Yasuo ve ard arda 2 Katarina 5'te 5'i ile başlayan video da tam hepsinini beşte beş olduğunu düşünüyordum ki, Elise'in 2. olmaya hak kazanan 4'de 4'ü geldi. Hemen ardından ise Kassadin ile yaptığı backdoor ile popülerleşen Fnatic takımı oyuncusu Xpeke'nin hareketini Akali ile izledik.

Özellikle 5. seçilen Yasuo hareketinde Vel'koz ve Yasuo'nun rakibi yok etmesini çok beğendim. Aynı şekilde 2. olan Elise'in de rakip takımın saldırı gücü taşıyıcısı Vayne'i öldürmek için içlerine girmesi ve daha sonra büyük hasar vererek rakibin toplam 4 oyuncusu öldürmeyi başaran arkadaşımızı da tebrik ediyorum.

Vaskervon Arenası'ndan ayrı olarak bildiğiniz üzere dün 2014 Sezonu Dünya Kupası'nın grupları belirlendi. Sırası ile Türkiye ve Wild Card şampiyonluklarını elde eden Temcilsimiz Dark Passage A grubunda mücadele edecek ve Dünya Kupası'nda finale doğru ilerleyecek. Bizim Dark Passage'ın gücünden, oyuncularının yeteneklerinden ve inançlarından hiç şüphemiz yok. Biliyorumki ellerinden gelenin en iyisini yaparak Türkiye'yi en güzel şekilde temcil edeceklerdir. Onları tekrar tebrik ediyorum ve yollarının açık olmasını umut ediyorum.

Henüz League of Legends oynamadıysanız aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak ücretsiz olarak indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR