League Of Legends Vaskervon Arenası 50

Ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 50 yayınlandı. bu haftaki ödüllere layı kgörülen hareketlerin sahiplerinin 4 tanesi saldırı gücü taşıyıcı, diğeri ise saldırı gücüne dayalı bir orta kordior şampiyonu. Son zamanlarda Vaskervon Arenası'nın en popüle

Ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası 50 yayınlandı. bu haftaki ödüllere layı kgörülen hareketlerin sahiplerinin 4 tanesi saldırı gücü taşıyıcı, diğeri ise saldırı gücüne dayalı bir orta kordior şampiyonu.

Son zamanlarda Vaskervon Arenası'nın en popüler şampiyonu haline gelen Vayne, bildiğiniz üzere benim de en sevdiğim şampiyon. Hem oynaması hem de izlemesi oldukça keyifli olan Vayne, özellikle oyun sonlarında kazandığı güç ile bir Hyper Carry'e dönüşerek rakiplerini yok ediyor. Çok uzağa gitmeden dün akşam oynadığım oyunda Vayne ile oyunun erken aşamalarında Corki ve Thresh karşısında zor anlar yaşamama rağmen, sonlarında karşı takımın hepsini kovalar durumdaydım. Estetik hareketleri ve verdiği yüksek hasarlar ile güzel hareketlerin başrolünü kapan Vayne bu hafta hem 5. hem de 1. sırada yer alıyor. Fakat benim bu haftaki favorim 3. olmayı başaran Lucian hareketi. Lucian'ın mekaniklere son derece hakim olan ve rakiplerini yavaş yavaş üzerine çeken oyuncu yanındaki destek oyuncusunun da desteği ile ard arda 4 kişiyi kesiyor.

Vaskervon Arenası'nın videolarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Eğer hala League of Legends oyuncusu değilseniz aşağıdkai bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR