LG G6 İnceleme (Çift Kameranın Kralı!)

Yeni LG G6 inceleme videosu ile karşınızdayız. Artılarını eksilerini anlattığımız, video testi, fotoğraf testi, benchmark testi, geekbench testi, 3dmark testi yaptığımız, yeni köşesiz ekranı gösterdiğimiz ve çift kamera'nın çalışmasını anlattığımız bu vid

Yeni LG G6 inceleme videosu ile karşınızdayız. Artılarını eksilerini anlattığımız, video testi, fotoğraf testi, benchmark testi, geekbench testi, 3dmark testi yaptığımız, yeni köşesiz ekranı gösterdiğimiz ve çift kamera'nın çalışmasını anlattığımız bu videomuzda sizlere iyi seyirler dileriz.

Öncelikle kısaca teknik özelliklere değinelim.

LG G6’da işlemci olarak Snapdragon 821 kullanılmış. bu işlemci ikisi 2,35ghz diğer ikisi 1,6ghz olmak üzere 4 adet çekirdeğe sahip. Gpu ise Adreno 530. Tüm bu gücü ayakta tutmak için 3300mah’lik bir pil görev yapıyor. Pilin hızlı şarj olma özelliğine sahip olduğunu ve kolay kolay bitmediğini de belirtelim. Android 7.0 ile gelen telefonun rami ise 4GB.

Her şeyden önce LG, G6’yı duyurduğundan beri ekranını merak ediyorduk. 5.7 inçlik köşeleri yuvarlatılmış ekran 1440’a 2880 çözünürlük sunuyor.

LG kamera konusunda zaten çok ileriyken G6 ile bir basamak daha çıkmış durumda. Daha önce test ettiğimiz V20’nin bile üzerinde kamera özellikleri sunuyor.

LG G6’yı piyasada kendinize uygun bir fiyata bulursanız şu anda fiyat/performans konusunda en iyi telefon olduğunun altını çiziyoruz. umarız LG en yakın zamanda eski günlerdeki gücünü geri kazanır ve rekabeti daha da kızıştırır.

YORUMLAR