LG Hom Bot Square İle Temizlik Testi

LG'nin elektrikli süpürgesi Hom Bot Square ile Kore'de gerçekleştirilen yeni temizlik tesi oldukça ilgi çekici. Hareket halindeki aracın üzerine kurulmuş olan camla kaplı alan içerisinde temzilik yapan Hom Bot Square tam not almayı başardı. Köşe ustası ol

LG'nin elektrikli süpürgesi Hom Bot Square ile Kore'de gerçekleştirilen yeni temizlik tesi oldukça ilgi çekici. Hareket halindeki aracın üzerine kurulmuş olan camla kaplı alan içerisinde temzilik yapan Hom Bot Square tam not almayı başardı.

Köşe ustası olarak bilinen Hom Bot Square, evinizde kendi kendine temizlik yapabilen bir elektrikli süpürge. Düşük ses ile çalışan, köşeleri normal elektrik süpürgelerine göre çok daha iyi temizleyen, temizlik yaparken kendi kendine odalarınızın haritalarını çıkartan, sahip olduğu dijital tampon sayesinde duvarlara yada engellere çarpmayan ve kolay çıkarılan bir toz haznesine sahip olan Hom Bot Square, evinizdeki en büyük yardımcınız olabilir.

Özellikle odalarınızın köşelerinde oluşan toz birikintileri rahatlıkla temizleyen Hom Bot Square, oldukça ufak ve akıllı bir elektrik süpürgesi.

YORUMLAR