LG'den G Flex için İlginç Reklam Videosu

LG'nin ilk kavisli telefon olarak dikkat çeken G Flex, nihayet piyasaya sürüldü ve şirket yayınladığı ilginç reklam videosunda akıllı telefonu için "Şimdiye kadar geliştirilen en insansı akıllı telefonu" sözlerine yer verdi. İnsan telefon temasından yola

LG'nin ilk kavisli telefon olarak dikkat çeken G Flex, nihayet piyasaya sürüldü ve şirket yayınladığı ilginç reklam videosunda akıllı telefonu için "Şimdiye kadar geliştirilen en insansı akıllı telefonu" sözlerine yer verdi.

İnsan telefon temasından yola çıkarak sözünü etmiş olduğu en insansı akıllı telefonu tanıtan LG, gerçekten ilginç bir reklam videosu ortaya çıkarmış ve eminim ki bu reklam videosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır.

6 inçlik bir ekrana, 13 megapiksellik bir kameraya, dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemciye, 2GB RAM'e ve 32GB'lık dahili depolama alanına sahip olan LG G Flex, kavisli yapısıyla da oldukça ilgi görecek gibi görünüyor.

LG tarafından yayınlanan reklam videosunu izleyebilir ve reklam filmiyle ilgili düşüncelerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR