Mass Effect Andromeda Sizi Uzayın Ücra Köşelerini Keşfetmeye Çağırıyor

RPG denilince akla birkaç oyun ve geliştirici ismi geliyor. BioWare ve Mass Effect serisi şüphesiz ki bu isimler arasında yer alıyor. 90'lı yıllardan beri birbirinden başarılı rol yapma oyunu projelerine imzasını atan BioWare son oyunu Mass Effect Androme

RPG denilince akla birkaç oyun ve geliştirici ismi geliyor. BioWare ve Mass Effect serisi şüphesiz ki bu isimler arasında yer alıyor.

90'lı yıllardan beri birbirinden başarılı rol yapma oyunu projelerine imzasını atan BioWare son oyunu Mass Effect Andromeda için yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Bu video daha çok bir çağrı niteliğinde ve oyuncuları Samanyolu Galaksisi'nin ötesindeki bilinmeyen bir geleceği keşfetmeye davet ediyor. Andromeda Initiative tarafından başlatılan bu keşif kampanyasına katılan oyuncular ise özel ödüllere sahip olabilmekteler.

The Andromeda Initiative temel olarak oyun hakkında güncel bilgileri oyuncularla paylaşan bir haber bülteni. Bu bülten ile oyunculara oyunda yer alacak görevler hakkında bilgiler, özel eğitim imkanları ve program tanımlandığında kriterleri yerine getirmiş oyunculara özel ödüller sunulacak. Oryantasyon eğitiminin 7 Ksım tarihinde başlayacağı notu düşülmekte.

Mass Effect Andromeda serinin 4. oyunu olacak ve ilk 3 oyununun hikayesinden farklı bir hikaye çizgisine sahip olacak. Mass Effect Andromeda'da da 3. oyunun hikayesinin bitmesinden çağlar sonrasında geçecek olaylar konu alınıyor ve oyuncular farklı kahramanlar ile bu maceraya dahil oluyor.

Mass Effect Andromeda 2017 Mart'ında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

YORUMLAR